Gå til innhold

noen 15, 16 eller 17åringer her inne med barn?


Anonym bruker

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! Lurte på om det var noen 15, 16 eller 17 åringer her inn med barn jeg. Tøft av dere å ha barn i så ung alder. Hadde vert litt interessant å se om det er mange...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Heiii..=)

Jeg er selv 16år og har ei datter på snart 20mnd..:)

 

Skrevet

hei eg e akkurat blitt 17 og har en datter på 8,5 måned:)

Skrevet

Hvordan opplever dere det å ha barn? Er det mye arbeid for eksempel?

Skrevet

er kjempe koselig.. men veldig slitsomt til tider.. sånnsom lotte er nå er det veldig morsomt,men dem er veldig krevende i den alderen..

det som er mest slitsomt å ha barn i så ung alder er å kombinere skole, gikk to dager i uka i 10klasse for fullføre grunnskolen å er nå ferdig med grunnkurs snart,men merker det tar på så skal ta meg et fri år til høsten..=)

*Det blir godt* Er jo en del ting man ikke fåt vert med på å som dem andre vennene får gjøre, men det venner mann seg til som tiden går..

Hehe..:P

Men ellers så er det kjempe knall å ha barn, jeg koser meg som bare det:;D

Skrevet

Hei!

Ble nettopp 17 år, og har termin i 26. september.

Jeg har hatt et friår fra skolen dette året og jobbet som dagmamma.

Til høsten skal jeg gå skole, og lurer på om jeg får noen mamma permesjon fra skolen når jeg skal føde osv? Jeg blir alene med barnet også, så vet noen om jeg får noen økonomisk hjelp av kommunen?

Har hørt at jeg kan få fødsels penger, noen som vet noe om dette?

 

 

 

Skrevet

Du har vel krav på to ukers permisjon etter fødselen, men alt blir nok lagt opp sånn at det skal passe for deg.. Hva du får av penger kan du sjekke inne på: www.trygdeetaten.no

Skrevet

hei! jeg er 17 1/2 år gammel og venter mitt første barn 27 juli :)

gleder meg vilt! :)

Skrevet

HVor kommer dere fra? noen fra akershus her?

Skrevet

Har ikke barn ennå, men venter jenta mi den 22 Juli:) Jeg er 16(fyller 17 i år...)

 

Til Malin16, jeg bor hvert fall i Oslo:)

Skrevet

Til Marie med prinsesse.

Lyst å bli bedre kjent? er såå koselig med andre unge mødre.:D

 

 

Skrevet

Koselig da=) Men lurer på om du heller kan legge mailen din her inne? (har aldri vært så glad i å legge min egen her...) Så kan vi snakke på msn eller noe=)

Skrevet

Nå har jeg hvert fal lagt deg til, så du vet det:)

  • 2 uker senere...
Skrevet

hei...

jeg er en jente på snart 17 år i fra Finnmark =)

har en nydli datter som heter Andrea Isadora<3 hun er 10mnd =)

er også en ung mamma :) da ho Andrea ble født var jeg bare 16 og to mnd =) så er en ung mor jeg åsså :D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...