Gå til innhold

Rått og uhøflig språk !!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

På denen siden er det mange som er rå og uhøflig i språket ! Mange skriver og fryktelig frekke og fæle svar! Trodde disse sidene skulle brukes til å få svar og for å kunne lufte tanker og problemer! ! Mange av dere brude heller besøke en porno side!!

Det er et helt annet sprøk, stemmning og tone i denne siden enn i alle andre skravlesider! SKJÆRP DERE !! Det er faktisk mange som sliter med sex og kropp etter fødsel som trenger SERIØSE svar !!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Enig!!! Det er sikket mange umodne drittunger her inne som rett og slett sitter og fniser og tror de er kjempemorsomme når de skriver "ææææææsj" og "du får diiiigert rompehull" osv. når folk spør og diskuterer div problemer.

 

Kutt ut med det der!! Når dere ikke kan forholde dere som voksne til sex så har dere ingenting her å gjøre. Kom dere tilbake til sandkassen så kan vi heller snakkes om en 10-12 år.

Skrevet

Ja , helt enig!! Disse sidene bør være like gode som de andre som man kan prate på.. Man skal kunne be om støtte og råd her like mye som på de andre siden, uten å bli gjort narr av eller få tullete og sprø svar som er skikkelig ubehagelige til tider!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...