Cat.68 Skrevet 2. april 2006 #1 Skrevet 2. april 2006 Datteren min får de værste utbruddene hver gang hun bader. Vi har nært nok snart prøvd alt før at hun ikke skal reagere slik. Barre vann, Har aldrig vært verre, Masse,masse olje, vel kanskje det ble ørlite bedre. Men så fikk jeg tipset om : Kok 2 liter vann med 2 kopper hvetekli i, Sil vannet og bruk avkoket i badevannet.Ikke såpe eller olje i vannet. Eksemet syntes det men var kanskje bedre en hva det bruker bli. Etterpå smurte jeg henne med "Zona Skin Repair", som ei anbefalte her inne en gang. Suuper fin salve å smøre ut og ikke så klistrete og gikk godt inn i huden Smurte mye!!! Så var det bare å vente......... Helt utrulig!! Ca 3o minutter etterpå var jammen eksemet nesten helt borte. Jeg sitter her og er helt stum av forundring!! Hvis dette ser like fint ut i morgen vil jeg kalle dette mirakel kur!! Ville bare dele dette med dere!
Cat.68 Skrevet 3. april 2006 Forfatter #2 Skrevet 3. april 2006 Hun har vært like fin idag, smurte en gang til idag, lell om jeg trur det strengt tatt ikke var nødvendig. I morgen skal jeg smøre henne med Zona daily skin, før å holde huden myk. Dette er virkelig en kjempekrem. Anbefaler den varmt videre. Takk til deg som anbefalte denne. Dette er det jeg kaller MIRAKELKUR!!
Anonym bruker Skrevet 5. april 2006 #3 Skrevet 5. april 2006 Så bra at det virket for dere! Vi prøvde begge Zonakremene for en stund siden, og her ble det ikke bedre. Snarere tvert imot, dessverre... Men det badet skal vi prøve!
Cat.68 Skrevet 18. april 2006 Forfatter #4 Skrevet 18. april 2006 Uff, så synd at det ikke virket for dere. Men jeg må bare skryte av salven jeg, den fungerer fortsatt helt topp på jenta mi.
Anonym bruker Skrevet 23. april 2006 #5 Skrevet 23. april 2006 Hvor får jeg kjøpt salven? Vi prøver det meste uten særlig hell.
Cat.68 Skrevet 24. april 2006 Forfatter #6 Skrevet 24. april 2006 Du får kjøpt den på Helsekost butikkene. Lukke til, håper du får et like bra resultat som vi får på jenta vår.
<¤>Wildrose<¤> Skrevet 25. april 2006 #7 Skrevet 25. april 2006 Har hørt at mange blir bedre av hvetekli. Men vi prøvde krem og badeolje som inneholdt dette og da ble han verre. Har nok noe med allergi å gjøre.
Cat.68 Skrevet 25. april 2006 Forfatter #8 Skrevet 25. april 2006 Det som er med atopisk eksem er jo at det som fungerer til noen kan være rene torturen for andre. Derfor er det bare å prøve og prøve og prøve, til man finner det som passer best, så tipse om det slik at andre kan prøve det igjen. Lykke til med å finne kuren som passer dere best.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå