Gå til innhold

Handle når man er hjemme med sykt barn


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er hjemme med sykt barn idag. Skulle ha handlet da det er helt tomt for brød og middag her hjemme. Jeg er alene med barna og har ikke avlastning. Er det innafor å handle litt mat når storebror kommer hjem og kan passe yngste (som er syk) mens jeg er i butikken.

Jeg bor på et tettsted og jobber også her, så kjenner på angsten for å treffe noen jeg jobber med mens jeg er på butikken 🙈

Anonymkode: 63867...bea

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Såklart det er innafor. Dere må jo ha mat. Tviler på at noen du jobber med mener du ikke skal få lov til å handle mat bare fordi du måtte være hjemme fra jobb på grunn av sykt barn.

Anonymkode: 84478...4e8

Skrevet

Hva skulle være problemet? Om du derimot setter bestefar til å passe barnet mens du tar dagen på skitur er drt ikke greit. Da trengtevdu ikke hatt fri.

Anonymkode: 671a4...dd4

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...