Gå til innhold

Hva tenker dere om dette?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ingenting 

Anonymkode: ad44c...228

Skrevet

Kjenner mange som hadde sterilisert seg uten å blunke når de var 22, men som senere har fått 2-3 barn.
Syns man burde har en aldersgrense på 30 år på det så sant man ikke har fått 2 eller flere barn, eller det ligger helsemessige årsaker til at man ikke bør bli gravid bak

Anonymkode: 30afb...649

Skrevet

Jeg var ufrivillig barnløs i mange år. Ikke sjeldent hørte jeg argumentet om at barn ikke er en menneskerett. 

I denne diskusjonen er premisset nærmest snudd på hodet. Det å få barn er så viktig at mange mener at staten ikke skal tillate kvinner å ta denne beslutningen.. 

Aldersgrensen i Norge for sterilering 25 år. 

Anonymkode: bcc4c...3f5

Skrevet

Jeg mener det ikke skulle vært lov å sterilisere seg når man er så ung. Ser du over her skriver at aldersgrensen i Norge er 25 år. Jeg mener den burde vært høyere - 30 kanskje?

Anonymkode: 50eeb...132

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...