Gå til innhold

Nå må dere hjelpe meg! Dere som har greie på iPhone.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg skal nå gå over fra Samsung til iPhone. Og må da opprette Apple ID. Det som er, er at datteren min har iPhone, og hun bruker en Apple ID med min mailadresse. Jeg ønsker nå at hun får sin egen Apple ID. Hvordan gjør jeg det? Må jeg slette hele Apple ID som hun har nå? Eller kan jeg bare endre mailadresse? Og hvordan Gjør jeg det? Veldig takknemlig for svar.

Anonymkode: 47602...3da

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er tuklete å endre mailadresse. Du kan opprette en egen til henne med hennes mailadresse, evt en ny til deg med en annen mailadresse. Alternativet er familiedeling

Anonymkode: 18af2...2bd

Skrevet

Ja, men må henne Apple id slettes og så må jeg lage ny? Jeg må beholde min mailadresse selv.

Anonymkode: 47602...3da

Skrevet

Vi bruker samme apple id på alle i familien, syntes det var enklest. Må bare passe på å slå av det at vi får hverandres meldinger. 😛

Jeg tror du må slette apple id'en for å endre e-postadresse, men mener du skal kunne endre navn uten å slette.

Anonymkode: 578ae...1d7

Skrevet

Du kan ikke endre selvet Apple-id (navnet) hennes, men du kan ende hvilken e-postadresse  den skal sende til. Hvis ikke hun kan beholde navnet hun har, må den slettes. Evt kan du beholde hennes id, og opprette ny til henne i eget navn.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...