Gå til innhold

Låne skolen til bursdagfeiring nå?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Om to månender har sønnen min bursdag å vi har ikke sjans til å ha 11 unger i vår lille leilighet. Å ha det hos faren er heller ikke ett alternativ.

Er det forsatt mulig å låne skolen til burdagsfeiring? Tenker med tanke på corona. Å må alle holde en meter avstand hele tiden i bursdagen? Eller kan de sitte tettere siden de alle er i samme kohort? 

Anonymkode: 6a745...b13

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Utebursdag! Med gode klær og litt planlegging kan man ha utebursdag året rundt! Vi hadde det i november i fjor. Pølser på bål, kakao og marshmallows. Lommelykter og lek i mørket. Koselig! ❤️
Her kan man ikke leie skolen til private arrangementer nå pga smitteverntiltak.

Skrevet

I vår kommune er det ikke tillatt med utleie av lokaler som brukes av skoleelever eller barnehagebarn. Sjekk med kommunen der du bor.

Anonymkode: 9b8f5...2c5

Skrevet

Her fikk vi nettopp skriv om at det ikke ble leid ut noe til bursdager frem til covid er under kontroll. 

Anonymkode: 200d7...707

Skrevet

I vår kommune og kommunene rundt her så leies det ut både barnehager og skoler til konfirmasjoner. Kan ikke skjønne at bursdager blir anerledes.

 

Anonymkode: 06a83...12c

Skrevet

Vi låner/leier ikke ut skolen nå. 
 
 

Anonymkode: f7297...e15

Skrevet

Fikk svar at skolen om det samme nå at de ikke kan låne ut skolen :( Tenkte å låne der ettersom vi ikke har plass her vi bor,å har dårlig råd i år ettersom jeg nå står uten jobb,så bursdagbesøk til 3000 kr er ikke aktuelt.

Anonymkode: 6a745...b13

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...