Gå til innhold

Fuck hele jula!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ungene har vært syke, den minste syk enda. Blir innlagt i morgen om ikke bedre. Jeg har hatt influensa selv i 14 dager, fortsatt feber. Riktig god jul! Og i kveld blir d huset fullt. 

Anonymkode: 7a6f1...b98

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du avlyser jo selvfølgelig besøk i kveld. 

Anonymkode: 9fcf9...3a7

Skrevet

Vi må avlyse med en mor som ligger på sykehuset alvorlig syk så er det liksom ikke noe gøy å feire 

Anonymkode: 783f2...dcf

Skrevet

Men da må du jo avlyse besøket i kveld!

Du kan ikke lage jul med hele huset sykdomsbefenget. 

Gi beskjed nå så folk rekker å forberede seg. Ribba eller pinnekjøttet kan du jo donere til den som skal overta. 

God bedring, og lykke til med den lille. 

Anonymkode: 756f4...1ad

Skrevet

Vet du, det er helt greit å endre planene før jul når det oppstår sykdom, eller å delegerer de fleste oppgaver til andre. Man trenger ikke ha alt "perfekt" i huset heller. Det viktigste er at man ev. samles, ikke alt rundt.

Håper kvelden blir bedre enn du tror på forhånd. God bedring til deg og lille :)

Anonymkode: 72acb...f25

Skrevet

Sånn hadde vi i fjor. Søsken nekta å åpne pakker uten alle på plass. Så de utsatte jula 3 dager. Når minste kom hjem fra sykehus ventet full julaften!
 

Jul handler om å være sammen, datoen er vel ikke viktig. Julaften var de hjemme, såg film, spiste godteri, tok madrassene i stua og sov på gulvet hele gjengen! 

 

Anonymkode: 9800d...dea

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...