Gå til innhold

Vintersko i Bergen - tips?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Begge ungene trenger nye vintersko nå (5 og 7 år). Som nevnt i Bergen. Her er det jo ofte veldig vått og kaldt på vinteren. Hatt noen Viking før som holdt føttene varme, men ikke vanntett en plass.

Begge har dooc boots som blir brukt mye, men må jo ha skikkelige vintersko også. Varme, vanntett eller delvis iallefall. 

Hva bruker dere andre der ute som bor i ca samme klima? 

Anonymkode: 75fc5...6ce

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Bergen her og, vi har brukt kamik sine som eR med gummi til ankelen og stoff resten, med innesko, god erfaring med de, både varme og vanntette, men viktig og impregnere ofte 🤪 så de holder seg vanntette 😊 men er docbootsene som blir mest brukt da, siden det stort sett e regn og slaps 🙈 

Skrevet

Jenta mi bruker stort sett bare dock boots med ull såle i om vinteren her i Bergen. Er jo som regel bare regn /slaps.

Anonymkode: cbd5c...bf4

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...