Gå til innhold

Flere som har begynt på runde nr 2?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi har tre barn. 14-10 og 2. Nå vurderer vi en til slik at lille ikke skal være en enslig attpåklatt. Flere som har gjort det? Vi har både plass og økonomi så det er ikke noe problem.

Anonymkode: b04b2...ccb

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så lenge minste er 2 er det jo bare å kjøre på... 

Anonymkode: c2488...d32

Skrevet

Ja, men vi hadde ikke så lang tid mellom da, så det kan vel egentlig ikke kalles atpåkladd.

Vi fikk først to stykker med 2 år mellom, så ventet vi fire år også fikk vi to til med i underkant av 2 år mellom

Har fungert veldig godt for oss, de gangene vi har delt oss har det vært naturlig å ta to barn hver. De to eldste gjør jo masse sammen som de to yngste ikke gjør osv.

De to eldste her er nå 16 og 18 år , de to yngste 10 og 12 år.

Anonymkode: 34294...5b7

Skrevet

Vi har fått 4 barn i to puljer. 16, 14, 9 og 8 år er de. Angrer ikke på det, de to minste er kjempegode venner og har stor glede av hverandre. 

Anonymkode: a10ea...021

Skrevet

Vi fikk først to og trodde oss ferdig med det. Da de eldste var 14 og 18 kom en liten overraskelse i form av en lillebror. 

Vi ønsket oss en til for at han ikke skulle bli ‘enebarn’, men etter en missed abortion og en senabort pga sykt foster måtte vi legge fra oss den drømmen. 

Nå koser vi oss med lille attpåklatten, han er en stor glede i livet vårt. 

Anonymkode: 13190...8e4

Skrevet

kjør på , her er de 19,15 og halvt og 14,mens småsøskene er 4 og 2, aldri angret

Anonymkode: 95d67...a5e

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...