Lille krøll Skrevet 24. januar 2019 #1 Skrevet 24. januar 2019 Har fått sopp i begge brystene og fullammer. Behandler med canesten og har nå siste uken fått piller i tillegg. Både helsesøster og legen er svært diffuse på behandlingstid, « det kan ta litt tid dette.» hvor lang tid tok det for deg? Gjør så sykt vondt og må ha noe å stille meg inn på.
Optatium Skrevet 24. januar 2019 #2 Skrevet 24. januar 2019 Har babyen fått mycostatin? Min erfaring er at både du og baby må behandles for god effekt. Her tok det en liten uke før de verste smertene ga seg, og så en uke til før det var bra.
Lille krøll Skrevet 24. januar 2019 Forfatter #3 Skrevet 24. januar 2019 Ja babyn har fått det. Da er du veldig heldig, jeg har holdt på i 6 uker og av og til kommer fortsatt tårene når jeg ammer.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå