Gå til innhold

Postive/negative tester om hverandre. Blødning, sterkere positiv... Noen med lignende erfaring?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei. For ca 1 1/2 uke siden fikk jeg svake postive tester, men også noen negative. Hadde menslignede smerter nederst i ryggen 4 dager før jeg begynte å blø pluss ett par dager etter jeg begynte å blø. Fikk blødning i en uke med noe koagulert blod og tenkte at jeg hadde en spontanabort. For 2 dager siden så tenkte jeg at jeg skulle ta en ny test for jeg følte/føler meg forsatt gravid og har fått symptomer som småkvalm og menslignede smerter nederst i ryggen. Jeg pleier ikke å ha menslignede smerter uten å være gravid eller at mensen kommer samme dag. Tok da ny test for 2 dager siden som det var svak, men tydelig/tydligere strek en for 1 1/2 uke siden. Tok så ny i går annet merke. Står på testen at ser du to streker uansett hvor svak eller sterk så er du gravid. Så to streker, men veldig svak! Tok så en ny idag og da var streken enda svakere. Trur egentlig ikke jeg er gravid(lenger), men blir litt usikker og får jo ett lite håp i forhold til symptomer og positiv test. Noen med lignende erfaring som har vært gravid og alt har gått bra? Ønsker ikke svar som gå til legen osv! Jeg har time hos gynokolog neste uke, men er så nysgjerrig. Takk på forhånd for evt svar :) Er foresten helt sikker på at jeg evt ble gravid for mellom 19-25 dager siden! 

Anonymkode: 3e093...f24

Videoannonse
Annonse
Skrevet

testen jeg tok for 2 dager siden

IMG_20181112_170536.jpg

Anonymkode: 3e093...f24

Skrevet

Det kan virke som en sa, men du kan jo ta en digital Den vil vise antall uker, er den 3+ er du nok fortsatt gravid, for da betyr det jo at hcg nivået er veldig høyt.

Anonymkode: 2de4a...056

Skrevet

Kan være så masse, hos meg var det exu.. Endte med sprukken eggleder og blødning på 3 liter. 

 

Ikkje for å skremme deg men sjekk opp i det 

Anonymkode: bb775...591

Skrevet

Den tanken har ikke slått meg en gang, men takk for tipset. Skal absolutt sjekke opp i det! Mistet for 6 mnd siden og da mistenkte de exu, så det er jo absolutt en mulighet. :(

Anonymkode: 3e093...f24

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...