Gå til innhold

Hva slags liggeunderlag?


Anbefalte innlegg

Skrevet

13-åringen skal på tur og skal ligge i lavvo i to netter. Hva slags liggeunderlag kan vi kjøpe? Ikke noe som koster så mye.

Anonymkode: 20077...aa6

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Extreme bamse er godt underlag.

Anonymkode: c0511...824

Skrevet

Vi har to forskjellige som ungene bytter på å bruke etter hvor langt de skal og hvor god plass det er...

Vi har et oppblåsbart underlag som de trenger pumpe til og som det er litt størrelse på, tror vi kjøpte det på G-max, men tror de har det på biltema og overalt egentlig. Ulempen med dette er at det er ganske stort og tar endel plass. Det brukes om det kjøres bil helt frem og det er god plass i teltet (skal de ligge 6 stykker i et 6-manns telt er det ikke plass til dette)

https://www.biltema.no/fritid/friluftsliv-og-camping/luftmadrasser/luftmadrass-2000036329

Vi har også en madrass som er mindre, som du ikke trenger pumpe til og som de kan bære med seg et lite stykke. Vi kjøpte det på XXL, men de har sånne overalt.

https://www.xxl.no/phoxx-self-inflating-mat-liggeunderlag/p/1098336_1_style

Anonymkode: 5b9ad...5d7

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...