Gå til innhold

Har barnet ditt smøremåltid i bhg eller er det


Anbefalte innlegg

Skrevet

Voksne som smører skiver og deler ut? Det er flere bhg som ikke bruker tallerk også ( de som bare deler ut mat)  

Anonymkode: 2c447...c26

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Matpakke. Hver dag. To ganger om dagen. Et varmt måltid i uka, servert med servise selvsagt 

Anonymkode: 57ff6...eab

Skrevet

Syns det er uhygenisk å ikke bruke fat,men det var sånn i barnehagen der jeg jobbet også. Å bordene ble vasket med våtservietter noe jeg ikke synes er bra nok. Men jeg var bare lærling så turde ikke å si hva jeg mente. Her hadde vi noen faste dager der barna fikk smøre på maten selv,å noen dager der de voksne gjorde det.

Anonymkode: bfd07...103

Skrevet

Her smører barna selv. De få gangene vi smører er hvis vi skal spise ute: feks lavvo/piknik 

Anonymkode: 856c0...d78

Skrevet

De smører/får hjelp /ferdigsmurt alt ettersom. De spiser frokost fram til halv ni, varmmat ca 10.30-11. Og smøremåltid +frukt ca kl 14

Skrevet

Hos oss så smører vi ferdig til de minste til alle måltider, bruker ikke tallerkener, vi har rett og slett ikke kapasitet i oppvaskmaskinen. De nest minste smører som som regel selv til lunch de dagene det ikke er varmmat, resten er ferdigsmørt, de bruker heller ikke tallerkener.

Storbarnsavdelingen smører selv, utenom til det siste måltidet klokken 14.00. De har steamer + oppvaskmaskin, så de bruker tallerkener

Anonymkode: 71648...e00

Skrevet

Ingen matservering, har med seg matboks til evt frokost og lunsj. Vi tar med en frukt hver dag som de deler opp på fat og sender rundt. 

Anonymkode: 37651...885

Skrevet

De får all mat i barnehagen, og bruker servise☺️

Noen smøre-selv måltider, noe påsmurt, noe varmmat, noe bålmat osv. 

Frukt og påsmurte knekkebrød til 14-måltidet. 

Anonymkode: fb1c1...6a2

Skrevet

Til frokost serverer de ofte grøt. Til lunsj smører de på skivene selv (storbarnsavd). Og så har de frukt senere. En dag i uka er  brødskivene til lunsj bytta ut med varmmat (middag). Får all mat i bhg. 

Anonymkode: 5e591...978

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...