Gå til innhold

kreve å bytte leilighet på ferie?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Kan jeg kreve å få bytte leilighet pga et helsikes støy fra naboer? Har fått leilighet i en bakgård med en lekeplass som nærmeste nabo..roping/hyling fra morgen til kveld..klarer ikke å høre meg selv tenke 😢 det er flere leiligheter i samme komplekset som vender vekk fra bakgården. Er ikke opplyst om at det var en lekeplass og sånnt spetakkel på baksiden..har bestillt via booking.com..leilighetene er i en privat leiegård med lokalbefolkning. Hvorav ca 10 leiligheter leies ut til turister.

Anonymkode: 4dd6f...d20

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Om du kan kreve bytte eller ikke, er vanskelig for oss å svare på. At det er lekeplass tilknyttet en boligblokk, er kanskje ikke uventet nok til at du kan klage på det. Dessuten gjelder det antageligvis andre regler i Polen enn her i Norge. Har du tatt kontakt med selskapet dere leier av? Det er vel der dere må starte. 

Skrevet

Vet du at utleieren din også leier ut andre leiligheter i samme blokk? I såfall kan du ta kontakt og spørre, men du kan ikke kreve.

Hvis alle leilighetene leies ut av forskjellige eiere, får du ikke gjort noe.

Anonymkode: 71fd0...3f2

Skrevet

Hvem reiser på ferie for å sitte i en leilighet? Er dere ikke ute og finner på ting?

Anonymkode: 0b7b3...60d

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...