Gå til innhold

Hvilke hudprodukter bruker du og hvorfor?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det slik at dyre produkter er bedre enn billigere?

Anonymkode: 9b2e6...a4e

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg bruker a-derma mye. Var med i er prosjekt med de da de testet det ut fordi jeg har psoriasis. Får produkter til en viss sum per år gratis etter prosjektet. Veldig bra produkter. Når jeg ikke bruker den, så bruker jeg antirynkekrem i ansiktet og den kjøper jeg billig. Aner ikke hva som er best av de, og om de funker, men liker å tro det er årsaken til at jeg ser litt yngre ut en jeg er😂 

jeg vet ikke om dyre er bedre enn billige, men jeg tror at apotek og hudpleiesalonger har bedre råd og kunnskap om hva som funker på hvilken tilstand enn de på feks vita har. 

Anonymkode: 5317a...70e

Skrevet

Jeg bruker stort sett Klairs og er utrolig fornøyd med produktene derfra. Bruker også noe fra Vichy og Biotherm.

Anonymkode: 21618...521

Skrevet

Jeg bruker hjemmelaget ansiktsmaske av eggehvite og agurk... Ellers bruker jeg helt vanlig ansiktskrem. Ser ut som er takras.. 

Anonymkode: 61c1a...a9d

Skrevet

Bruker stort sett bare vann. Det er romlig billig 😊. Det kan ta noen uker å venne huden til å klare seg selv, men det er deilig når du kommer dit.

Anonymkode: c983c...3c9

  • 4 måneder senere...
Skrevet

Hei! 😊

Jeg har prøvd så å si det meste av hudprodukter, alt fra MD Solutions, Vichy, REN, Avène, Cosmica etc... i over 10 år uten hell. Enten har produktene ikke funket for meg eller bare på enkelte områder i ansiktet mitt. 

 

Så en dag bestemte jeg meg for å prøve merket Dermalogica, som et siste forsøk. Og jeg har virkelig ikke angret siden. Produktene er bare helt fantastiske og det er ikke noe jeg bare sier. Jeg er fra India og huden min er dermed ganske pigmentert med flere mørke områder i ansiktet, dette ga meg dårlig selvtillit og gjorde at jeg følte at jeg var avhengig av mye tung sminke i mange mange år. Etter ett år med Dermalogicaprodukter er så å si alle pigmentområdene borte og jeg føler at jeg kan gå helt uten sminke og likevel føle meg vakker ❤ 

 

Jeg tenkte først at produktene var stive i prisen, men cleanseren jeg bruker nå på 500ml har vart ett år og jeg renser huden hver morgen og kveld. Dermalogica er uten tvil det beste produktet på markedet uansett hvilken hudtype du har. Og gjennom Vitusapotek kan man få en gratis konsultasjon "skin-mapping" der de finner produkter som er tilpasset akkurat din hudtype. 

 

- Miriam. 

Skrevet

Jeg har veldig sensitiv hud, og reagerer på mange produkter. Har nå lagt min elsk på REN, den for sensitiv hud. Er helt fantastisk!

Anonymkode: 70f77...819

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...