Gå til innhold

Vintersko til barn, Shoeday?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Erfaring med de vinterskoene når det er iskaldt ute? Er de bra, holder de? 

Eller må jeg gå for Viking? 

Anonymkode: fedae...1a6

Videoannonse
Annonse
Skrevet

De hadde en sko som ble testet i 2016 og somhavnet sånn midt på treet, og eneste negative kommentar den fikk da var at den ikke var like vanntett som andre modeller. I årets test kommer den dårligst ut.

Men sånn prismessig så kan du jo får både Viking og andre merker, f eks Superfit til samme pris, hvis du sjekker litt rundt på nettet.

Anonymkode: 95756...336

Skrevet

Nå finnes det andre sko enn Shoeday og Viking. Ville fulgt med på f.eks. XXL, de har ofte tilbud på gode vintersko. Coop har også ofte tilbud, og skoene der har vel kommet godt ut i test de siste årene. Jeg kjøper som regel Sorel el. til mine, de holder godt i de fleste typer vær, er det skikkelig vått har vi Sherrox el. i tillegg (også oftest kjøpt på tilbud på XXL).

Skrevet

Kommer litt an på hvor små de er også, en 1-2 åring klarer kanskje ikke formidle så godt at tærne er kalde....

Men jeg har stort sett handlet merker jeg vet er gode, på salg. Følger med på nett, det er så mange butikker som fører disse skolene. Gode tilbud har jeg fått på Zalando, Ellos, XXL, Boozt osv

Har hatt en del Viking, men også Ecco, Sorel, Timberland osv, fungerer fjell.

Anonymkode: 953bf...0cd

Skrevet

Hvordan er superfit? 

Anonymkode: fedae...1a6

Skrevet
49 minutter siden, Anonym bruker skrev:

Hvordan er superfit? 

Anonymkode: fedae...1a6

dyre hvertfall :P 

Anonymkode: 70a37...eb6

Skrevet

Jeg kjøpte nettopp Timberland vintersko på tilbud til 399 kr,å da frister det ikke å betale like mye for noen dårlige vintersko fra shoeday

Anonymkode: 70a37...eb6

Skrevet

Anbefaler salg på Skoringen på nett. Kjøpte Viking på 50% der i januar

Anonymkode: 1c434...902

Skrevet
1 time siden, Anonym bruker skrev:

dyre hvertfall :P 

Anonymkode: 70a37...eb6

499! Viking er 699-1299

Anonymkode: fedae...1a6

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...