Gå til innhold

Noen fler som har vært sengeliggende i 1.trismester av utmattelse?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Og ikke kvalme..? Jeg er i uke 6 og er helt ødelagt om dagen. Kunne sovet døgnet rundt, orker ingenting. Har ferie, men orker ikke ut av hotellrommet en gang. Lurer på om det er flere som har hatt det slik og kan fortelle hvordan det utviklet seg videre. Kan ikke huske jeg har vært så dårlig i tidligere svangerskap.

Anonymkode: 982ae...a88

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg hadde det slik i begge mine svangerskap, var helt skutt de 12 første ukene, men så bedret det seg betraktelig i starten av 2. trimester. Var omtrent sengeliggende, utenom da jeg var på jobb. Der gjorde jeg så godt jeg kunne, men var så trøtt at tårene rant av trøtthet:)

Anonymkode: 96df0...8bb

Skrevet

Jepp, jeg var sånn, men det gikk over etterhvert. Å holde seg i bevegelse var det eneste som hjalp for meg, men jeg sovna faktisk på jobben en gang. Etter jobb var det rett hjem og sove, og så var jeg våken noen timer på kvelden før jeg sov hele natta.  Det ga seg ved ca 8 uker. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...