Gå til innhold

Dere som bruker fet hudkrem, solkrem, foundation osv


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvordan unngår dere at håret blir fett i løpet av en dag? Vasker dere håret hver dag? Går dere alltid med hestehale?

Jeg passer virkelig ikke til annet enn å ha håret løst for å dekke snodig fasong.. Ender derfor opp med fett hår fordi det kommer i kontakt med ansiktskremen. Jeg orker virkelig ikke vaske håret hver dag, men har ikke lyst til å se sjuskete ut heller. 

Anonymkode: 0c77f...439

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Bruker fliaeklemmer og/eller hårspray for å holde det litt vekke fra ansiktet. Har bob-frisyre så det er ikke aktuelt å sette det opp. Men får da ikke fett hår av at det kommer litt borti huden? Selvsagt ikke med en gang jeg har tatt på krem da.

Anonymkode: 106cb...8b7

Skrevet

Vasker håret hver morgen.

Anonymkode: 5e873...f06

Skrevet

Hmm, jeg har ikke tenkt på det som en problemstilling engang. Har kort hår og vasker det hver dag, men det er ikke pga kremer

Anonymkode: bf17b...092

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...