Gå til innhold

Hva synes dere om dette forumet?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er ny her og trenger tips. Ser at forumet ikke ønsker all slags debatter. Hva gjør jeg som ny her?

Videoannonse
Annonse
Skrevet
26 minutter siden, koro51 skrev:

Jeg er ny her og trenger tips. Ser at forumet ikke ønsker all slags debatter. Hva gjør jeg som ny her?

Hva slags debatter tenker du på?

(Du kan ta opp hva du vil, men hvis det allerede finnes et eget forum om emnet, f eks vaksiner, så er det dårlig stil å bruke plass her på å føre lignende debatter. Men ellers kan du ta opp alt som ikke har sitt eget underforum.) 

Anonymkode: 77ff1...8b1

Skrevet

Hm. har ikke så mye på hjertet som gjelder vaksiner.....

Skrevet
12 timer siden, koro51 skrev:

Hm. har ikke så mye på hjertet som gjelder vaksiner.....

Hva har du på hjertet da, som du tenker at du ikke kan spør om her inne. Hva slags debatter mener du ikke er ønsket her?

Anonymkode: c5e62...abe

Skrevet

Du kan gjøre det meste her, fra ekkel utflod til dum mann til ufordragelige nabounger til hva som er galt med helsepolitikken og fortreffeligheten ved Reimadresser.

 

Anonymkode: ce98d...37a

Skrevet

Ok, speaking of Reimadresser :)

 

Noen som vet om 100 % vanntette vinterdresser som ikke koster kr 1599 og som blir hull og går lekk etter en uke?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...