Anonym bruker Skrevet 12. januar 2017 #1 Skrevet 12. januar 2017 Kan man føle seg skikkelig premenstruell? Jeg er så sur og hormonell, akkurat slik jeg er før mens 😓😓 Så regner med test blir negativ. Men skal man kjenne noe fra man evt blir gravid og fram til test? Anonymous poster hash: a9b2e...edb
Anonym bruker Skrevet 12. januar 2017 #2 Skrevet 12. januar 2017 Er så spent.. Anonymous poster hash: a9b2e...edb
Vrimle Skrevet 13. januar 2017 #3 Skrevet 13. januar 2017 Det er nok veldig individuelt hvordan en føler seg, tipper det meste er normalt:-). Grunnen til at jeg testet meg var dårlig form..jeg var utrolig kvalm og kasta opp hver dag. Hører noen sier de aldri har vært SÅ god form som når de har vært gravid, både i starten og senere i svangerskapet. Lykke til! Håper du får positiv test:-)
Pobie Skrevet 13. januar 2017 #4 Skrevet 13. januar 2017 Det er som regel for tidlig å merke symptomer mellom EL og IKM. De fleste får symptomer først etter de har testet.
Anonym bruker Skrevet 13. januar 2017 #5 Skrevet 13. januar 2017 Men jeg kjenner at jeg har litt sånn mens vondt, er litt sånn sur som jeg bruker. Tenker at jeg evt måtte merket en endring? Anonymous poster hash: a9b2e...edb
Pobie Skrevet 13. januar 2017 #6 Skrevet 13. januar 2017 Men jeg kjenner at jeg har litt sånn mens vondt, er litt sånn sur som jeg bruker. Tenker at jeg evt måtte merket en endring? Anonymous poster hash: a9b2e...edb Nope, jeg merket ingen verdens ting før positiv test. Og selv da gikk det en ukes tid til før jeg fikk symptomer.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå