Gå til innhold

Mannlig kollega som åpenbart hater meg...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har ny jobb. En kollega i en annen avdeling som har min rolle i den andre avdelingen er helt tydelig misfornøyd med hele min tilstedeværelse. Jeg tipper det skyldes at jeg har lyktes godt med et par ting allerede og fått skryt oppover i systemet pga det. I tillegg er jeg første kvinne i denne rollen.

Han er alltid kjip mot meg og kommer med små stikk hele tiden for å få meg usikker på jobben jeg gjør. Han har også "sladret" om ting jeg har sagt til ham om min avdeling som han synes var feil, da blåste han det stort opp og prøvde å stille meg i dårlig lys.

Har mest lyst til å be ham dra dit pepperen gror, men tenker kanskje det er klokere å ignorere ham. Men det klarer jeg liksom ikke helt. For jeg blir jo litt lei meg også.... dessverre. Skulle jo gjerne ikke brydd meg i det hele tatt.

 

Anonymous poster hash: 721bb...6ff

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ignorer og ikke ha mer med han å gjøre enn du må. Hvis du overser han når han prøver å henge deg ut, vil de andre også innse hva han holder på med.

 

Anonymous poster hash: f0e5d...afd

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...