Gå til innhold

Noen her inne som har opplevd lignende? Fy søren...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Så vondt jeg har i en skulder :-( og nå stråler smerten ut i hånden. Kribler i hånden som om den skal sovne. Skulderen er mest vondt når den er i ro, og jeg klarer fint å bevege skulder og arm uten at det blir vondere. Noen som har vært bort i lignende?

 

Anonymous poster hash: 1299d...ade

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jepp, du har en nerve i klem. Sving godt rundt med armen og gå deg en tur hvor du svinger godt på begge armer.

 

Anonymous poster hash: eefca...397

Skrevet

Funker ikke det + å tøye - ta en tur til kiropraktoren.

 

Du kan ev prøve deg på en liten "kur" med naproxen et par dager.



Anonymous poster hash: 3639c...734
Skrevet

Jeg vil anbefale behandling hos osteopat. Men jeg hadde for tjukke knokler, slik at det ble for trangt for nervene. Så jeg har hatt en kikhullsoperasjon.

 

Kristin

Skrevet

Har det led ujevne mellomrom. Kommer når jeg er sløv med kroppsholdningen, særlig foran PCen på jobb. Blir bedre av aktivitet og tøying :) feks yogaøvelser eller pilates, masse opplegg på YouTube. Hvis det ikke hjelper tar jeg en tur til naprapat/fysioterapeut og får massert den opp :)

 

Anonymous poster hash: b9ae1...9c3

Skrevet

Senebetennelse?

 

Anonymous poster hash: c4f58...e7e

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...