Gå til innhold

Støl i hele kroppen.. ikke trent??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har hatt 1.5 år hvor jeg nesten ikke har trent. Har vært gravid og i mammapermisjon. Skal sies at jeg har utallige byssende knebøy og babyløft bak meg, men har ikke gått inn for å trene noe.

 

Uka som var var første uke tilbake på jobb. Jeg jobber i en "sprek" bedrift og vi har slike store treningsballer som kontorstol. Så har sittet på den og jobbet på pc i uka som var. Og i helga merket jeg at jeg var så veldig støl i kroppen! Både rumpe og rygg og armer..

 

Så da lurer jeg på. Er det treningsballen?? Har aldri trent med en slik ball før. Så kjenner ikke til hvordan det virker på kroppen.

 

Noen med erfaring?

 

Anonymous poster hash: f82e0...7fb

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er helt sikkert ballen. Den trener i utgpkt kjernemuskulaturen, så du er sikkert støl "inni" kroppen og i rygg/mage og kanskje setemuskulaturen? Dere er iallefall skikkelig heldig 😊

 

Anonymous poster hash: d4ba3...dec

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...