Gå til innhold

Julegaver


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

I år må vi snu litt på krona, og jeg tenker derfor å starte tidlig med julegaver for å spe ut.

Det er ikke så veldig aktuelt med hjemmelagde julegaver, annet enn strikkede kjøkkenkluter og sitteunderlag ;) Dette fordi undertegnede ikke er spesielt flink på håndarbeid, eller kan se for meg hva som kan passe til hver enkelt.

 

Har dere noen tips til julegaver? :)

Aldersspenn på 0-80 år.

 

Anonymous poster hash: 462a3...cc4

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tja...Tjenester er jo gjerne gratis. Vi har f. eks fått barnepass en helg. Det er noe vi har satt stor pris på. Ellers kan man jo i stede for å kjøpe sånne "smågaver" til venner ol, lage konfekt, julesild ol. Hvis du vet at dere får bedre råd til våren, kan man jo gi teaterbilletter ol.



Anonymous poster hash: 25e95...5f4
Skrevet

Hjemmelaget baileys! Noen på dib hadde oppskrift.

 

Kanskje med biscotti i tillegg?

 

Nå er jeg veldig fan av spiselige gaver..

 

Anonymous poster hash: ba863...d64

Skrevet

I fjor lagde jeg bringebær, blåbær og bjørnebærsyltetøy, brente mandler, plommelikør, og konfekt som jeg pakket pent inn og gav i julegaver. og jeg heklet pannebånd (for det er det eneste jeg kan lage)

 

Anonymous poster hash: 06da6...810

Skrevet

Bøker og brettspill til barn. Og eventuelt voksne om du vet det er noe som passer for dem.

 

Anonymous poster hash: 7c241...117

Skrevet

På sportmann.no kan du kjøpe joggedress til barn for 99 kr. Jeg har kjøpt 19 stk😄 i år får alle barna i vår omgangskrets joggedress😄👍

 

Anonymous poster hash: 9ad88...e36

Skrevet

På sportmann.no kan du kjøpe joggedress til barn for 99 kr. Jeg har kjøpt 19 stk😄 i år får alle barna i vår omgangskrets joggedress😄👍

 

Anonymous poster hash: 9ad88...e36

Er ikke HI, men må bare si at det var lurt. Det skal jeg sjekke ut. 😊

 

Anonymous poster hash: 7c241...117

Skrevet

Kurver med hjemmelaget blåbærsyltetøy, solbærsaft, ripsvin, eplemos, rognebærgelé, tørket sopp og andre godsaker. Nesten gratis, men nødvendig å begynne nå.

 

Fortolker hvor du har samlet familiebilder så langt tilbake du kommer og skrevet litt om hver enkelt.

 

Sykkellutstyr kommer gjerne på salg nå snart.

 

Drive frem juleblomster som hyssingen, amaryllis eller noe annet og lage noen grine sammenblandingen.

 

Anonymous poster hash: 0c436...5b6

Skrevet

I dag var det 30% rabatt på lego på obs. Jeg hamstret for å ha til gaver fremover

 

Anonymous poster hash: b5c96...24d

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...