Anonym bruker Skrevet 14. august 2016 #1 Skrevet 14. august 2016 Jeg skal pusse opp et rom med skråvegger, dessverre er ikke målene standard med 60 cm mellom stenderne. Det betyr mye jobb for å få tilpasset annet enn panel. Men nå spekulerer jeg på om jeg rett og slett kan kjøpe panelplater (slette) og feste de liggende, fremfor stående. Går det an, eller er det noe som gjør at jeg ikke burde gjøre det? Anonymous poster hash: 2f747...f5b
Deterbaremeg:):) Skrevet 14. august 2016 #2 Skrevet 14. august 2016 Tenker da å sparkle evt sprekker og male over Skulle ikke være anonym heller.
Deterbaremeg:):) Skrevet 14. august 2016 #3 Skrevet 14. august 2016 ... ooog litt enkel googling sier at den kan legges i den vinkel man ønsker da ser det ut til at problemet mitt er løst. Da må jeg velge om jeg skal ta med farge (ikke ferdig hvit) eller kjøpe hvit og evt male over selv med en annen farge.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå