Gå til innhold

Mannemensen


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har ingen fast syklus og kan inntreffe når enn minst venter det! I dag ved henting av mammas seng fra butikk surnet plutselig mannen. Jeg ga pms skylden.

Han får også pms når jeg nå gjenta en beskjed/ be han gjøre noe 2 eller ganger. Han gir nemlig ikke tilbakemelding om beskjeder er motatt eller ikke. Da er jeg masedame hvis jeg gjentar spørsmålet. Kunne fortsatt listen men stopper der.

Kunne ikke le i dag da mannen sprang etter 3 åringen på en butikk og visstnok hadde falt på ryggen. Skulle ønske jeg så det men kunne ikke si det for mannen var pottesur.

Jaja, er glad i mannen min altså men er så slitsomme disse pmsdagene som plutselig inntreffer😂

 

Anonymous poster hash: 16afd...925

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hahaha! Kjenner meg igjen i det med å gi beskjed! Får sjelden respons første gang, og når jeg gjentar spørsmålet mitt, svarer han JAAAAAAA!!!

 

Anonymous poster hash: b9a06...1db

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...