Anonym bruker Skrevet 26. juli 2016 #1 Skrevet 26. juli 2016 Ser i tråden om de som bruker lite Toro, så er det endel som skriver at de fryser ned middager til senere. Så da lurer jeg på hva slags middager dere fryser, fryser dere hele middager eller må dere ha noe mere til? Vil gjerne ha masse tips, siden dette er noe jeg er veldig dårlig til. Anonymous poster hash: 723dc...df8
Giss Skrevet 26. juli 2016 #2 Skrevet 26. juli 2016 Lasagne, gratin, gryteretter, pizza og supper fryser jeg ned som de er. Om middagen består av f eks kjøtt i saus med poteter og salat fryser jeg ned kjøtt+saus. Resten bruker jeg til middagen dagen etter eller lunsj. Om jeg lager pasta og kjøttsaus er det kjøttsausen jeg fryser ned. Ikke pastaen. Grønnsakene og ris/potet/pasta setter jeg i kjøleskapet og bruker i løpet av en dag eller to. Men om de er i en suppe/gryterett fryser jeg dem.
amandine Skrevet 26. juli 2016 #3 Skrevet 26. juli 2016 Samme som Giss. Har akkurat laget masse tomatsaus og hatt i fryseren, klar til pizza, pasta etc. Laget også en kjempeform med lasagne i dag og la halve i frysen. Lapskaus, supper, pai, fiskegrateng, kjøttkaker og fiskekaker.. Veldig mye, egentlig.
Anonym bruker Skrevet 26. juli 2016 #4 Skrevet 26. juli 2016 Fiskekaker Fiskegrateng Lasagne Kjøttkaker Bolognese Elgkarbonader Viltgryte Ellers koker jeg mye kraft: skalldyr, fisk, kylling, kalv og lam. Kraften er super å tine fra morgenen av for fastfood som er sunn. Anonymous poster hash: 936db...7ed
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå