Gå til innhold

Lange barn i vogn


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

 

Er det noen som har lange barn som sover i vogn? Hvilken har du som er stor nok? Han nærmer seg 1 meter og er 21 måneder.

 

Vi har en emmaljunga egde duo og den er rett og slett for liten. Han stanger i med hodet og føttene er utenfor.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har to lange jenter som enda sove på dagen innimellom. Fireåringen er 117cm, og treåringen er 104. Vi har en tfk twinner twist duo, storesøster begynner å få veldig liten plass nå. Kanskje prøv tfk sine vogner?

 

Kan nevne at vi bor en plass det er varmt og ikke trenger å tenke på plass til vinterpose etc.. Så mulig det blir trangt dersom en trenger det?

 

Anonymous poster hash: 5ddd4...1ba

Skrevet

Har en på samme alder som også er veldig høy. Han er vel ca 90 cm nå. Emmaljungaen vår har blitt for liten også. Nå har vi en Babyjogger city elite, og den fungerer fint nå. Er litt usikker hvordan det blir utover høsten da. Følger med her hvis noen kommer med gode tips😊👍

 

Anonymous poster hash: 05073...591

Skrevet

Var samme her. Kjøpte Babyjogger city mini GT pga det rett før han ble 2 år. Lang og bred rygg. Han kan fortsatt ta seg en dupp i denne, snart 3 år og over metern.

 

Og så er det en super shopping vogn, liten i bilen, og enkel å dra med selv om gutten stort sett går selv 😊

 

Anonymous poster hash: da3d3...a9e

Skrevet

har en gutt som var 101 cm som snart 2 åring, vi hadde simo vogn, nå er han 3,5 år og nesten 110 :o

Skrevet

Bumbleride! Veldig kul vogn som passer lenge i både lengde og bredde, og som blir liten sammenslått. Veldig fornøyd!

Skrevet

Kjøp super viking sittedel og sett på understellet :) liggelengde 105 cm mot Edge sine 90 :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...