Gå til innhold

hjemreiseantrekk etter ks?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg driver å pakker fødebaggen, og kom plutselig på at mammabuksene har søm akkurat der hvor arret etter ks kommer til å være.. 

Hva har man på seg da? 
Jeg hadde tenkt å ha en mammajeans da jeg skal innom sykehjemmet der farfar bor for å vise frem oldebarnet hans, da dette er en av få ting han husker om dagen. Jeg har jo da selvfølgelig lyst til å ha på meg noe annet enn joggebukse - det kommer til å bli tatt masse bilder. 

For å dekke den store bleierumpa har jeg tenkt å ha en lang cardigan på meg... men må jo nesten ha en form for bukse...



Anonymous poster hash: edcbd...eb1
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Yoga pants fra Cubus levde jeg i.de ser Ok ut også

Skrevet

Yoga pants fra Cubus levde jeg i.de ser Ok ut også

 

Bra tips! De sjekker jeg ut :) 

 

Anonymous poster hash: edcbd...eb1

Skrevet

Tights og tunika med knapper hvis du skal amme

 

Anonymous poster hash: 50544...fbd

Skrevet

Jeg brukte mammabukser, det var ikke noe problem her :-)

Skrevet

Jeg brukte magebelte etter mitt ks. Kan anbefale det.

 

Anonymous poster hash: c2eb3...1a0

Skrevet

Jeg brukte mammajensene mine fra HM. Ikke noe problem eller ubehag. 😊 Kan derimot være lurt å ha noen maxitruser med høyt liv, da vanlige truser gjerne gnager litt i såret.

Skrevet

Holdintruse er et must etter keisersnitt. Holder magen på plass og dermed mindre vondt. Kan ikke huske at mine jeans gnagde altså.

 

Anonymous poster hash: 61985...aea

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...