Gå til innhold

Erogene soner


Anbefalte innlegg

Skrevet

Eg har kome i en litt rar situasjon.

 

Eg er plaga med stiv nakke og rygg samt ein belastningsskade nederst i ryggen. Pga dette går eg til forskjellige behandlinger, men nå vurderer eg å kutte de heilt.

 

Grunnen er like flau som utrolig, men eg har tydlegvis svært erogene soner i nakken og ryggen! Det skjer nesten kvar gong eg får massasje at eg faktisk får orgasme når massøren treff rett punkt😱 Eg skjønar det egentleg ikkje då eg ikkje finn situasjonen det minste opphissande. Det er forskjellige kvinnelige massører som eg ikkje har nokon tenning på. Det er heller ikkje slik at eg vert opphissa av sjølve massasjen, det skjer berre umiddelbart når dei treff rett punkt.

 

Eg klarer å skjule det då, trur eg. Eg ligg heilt i ro mens det skyljer gjennom kroppen. Tenk så flaut om dei merkar noko!

 

Nokon som har opplevd det same? Og ikkje minst er det nokon som har råd til korleis eg skal forhindre det?

 

Anonymous poster hash: eaa90...006

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...