Anonym bruker Skrevet 7. juni 2016 #1 Skrevet 7. juni 2016 Jeg har hatt to kikkhullsoperasjoner siste 1 1/2 årene før jeg ble gravid.. Har derfor et arr oppe og et nede i navlen. Nå begynner navlen å gå i et med magen(flate ut) er i ule 30.. Er så redd for at arrene skal revne opp eller noe om navlen skulle poppe ut nå! Der er veldig stram og kan ikke skjønne hvordan den skal "overleve" 10 uker til med strekning.. Noen med erfaringer? 😊 Anonymous poster hash: 39efd...289
Mikako Skrevet 7. juni 2016 #2 Skrevet 7. juni 2016 Eg var redd for det same som du, men det gjekk heilt fint. Navlen poppa ikkje ut og det var ingen forandring i arra :-)
Anonym bruker Skrevet 7. juni 2016 #3 Skrevet 7. juni 2016 Mener du brokk? Anonymous poster hash: f1f16...2f5
Pobie Skrevet 8. juni 2016 #4 Skrevet 8. juni 2016 Jeg hadde kikhullsoperasjon i fjor, og er nå 35 uker gravid og navlen har poppet ut hos meg de siste 2-3 ukene. Arret klarer seg helt fint, merker ikke noe mer strekk der enn noe annet sted på magen.
Anonym bruker Skrevet 8. juni 2016 #5 Skrevet 8. juni 2016 Hvis du er redd for at det skal bli for stort strekk kan du jo f.eks. ta en håndkrem og tøye og massere området ved navlen litt hver dag? Anonymous poster hash: 02130...03e
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå