Gå til innhold

Jeg hadde SA i uke 13 for flere mnd siden...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det er ikke en eneste som har spurt hvordan det går eller om vi prøver igjen. IKKE 1 ord! INGEN.

 

Er det vanlig? Har stusset litt på det

 

Anonymous poster hash: a278f...53b

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Helt vanlig. Folk enten tror at du ikke vil snakke om det el så syns de selv at det er vanskelig. Også er en SA veldig vanlig, selv om det ikke er vanligst i uke 13.

 

Anonymous poster hash: 0dbb8...2b1

Skrevet

Helt vanlig. Sa er vanlig, uke 13 eller ikke. Folk tenker ikke at det er noe man går rundt å tenker på i lang tid etterpå.

 

Anonymous poster hash: 488f0...207

Skrevet

Hadde selv i uke 17, og folk var veldig omsorgsfulle det og da. De spurte også hvordan det gikk med meg litt etterpå, men etter en liten stund kom ikke spørsmål lenger. Det finner jeg helt naturlig også. Og ikke en eneste en har noengang spurt om vi prøver igjen?! Det hadde vært veldig spesielt og privat,- også med tanke på hva som hadde skjedd.

 

Hvis du seriøst hadde spurt noen som hadde hatt senabort sånn som meg hadde prøvd igjen hadde jeg blitt helt satt ut. Da må du jobbe med antennene dine. Det er et minefelt, og kan oppleves som svært invaderende for andre!

 

Anonymous poster hash: e596b...bb9

Skrevet

Oppdaget MA i uke 17 for to år siden. Ingen har nevnt det, tror faktisk alle har glemt at det skjedde.

 

Anonymous poster hash: 39b8b...344

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...