Gå til innhold

Har ikke penger til å gi gave i selskap jeg er invitert i


Anbefalte innlegg

Skrevet

Får penger dagen etterpå. Hva hadde du gjort?

 

Anonymous poster hash: 8e1f3...f27

Videoannonse
Annonse
Skrevet

"Åååå nei! Glemte gaven hjemme!! Jeg stikker innom med den i morgen!"

Skrevet

Lyv. Enten glemt den hjemme.

Eller at du mistet den i bakken så den gikk i stykker rett før du skulle dra. At du gjerne vil komme med ny i morgen.

 

Anonymous poster hash: 0810e...d55

Gjest Minnieropptatt
Skrevet

Si at du har bestilt gaven på nett og at den ikke har kommet enda. Da kan du ikke reise hjem for å hente den.

Skrevet

Låne penger av noen? Betale med kredittkort (som du betaler tilbake igjen dagen etter når du har fått pengene)?

 

Anonymous poster hash: f6a9b...015

Skrevet

Gi et gavekort på en tjeneste, middagsdate, barnepass, husvask, vindusvask, strikket genser etter bestilling eller hva enn faller innenfor din ekspertise.

Kinodate enten m deg eller dem alene, trenger ikke pære store tingen. Haddedetvørt sommer kunne du ha levert gavekortet og en stor bukett sommerblomster.

 

Anonymous poster hash: 4271f...cfa

Skrevet

Har du ikkeen vinflaske til overs som du kan sette ei sløyfe på, evt i tillegg til en løgn om gaven som ble glemt/mistet/ikke kommet?

Så har du i hvert fall noe i hånda når du kommer...

 

Anonymous poster hash: 26f1f...78b

Skrevet

Ville forsøkt å låne fra noen, evt låne fra sparekonto til barna?

 

Anonymous poster hash: 28e9a...f96

Skrevet

Om du hadde vært min venn hadde jeg vært fornøyd med sannheten. Det viktigste er at du kommer ! :)



Anonymous poster hash: 1e9df...589
Skrevet

Det beste hadde Vært å si sannheten. Det Gjør alt så mye enklere.

 

Anonymous poster hash: 80f3f...6c4

Skrevet

Om dette er til en venninne så kan du ringe dagen før og fortelle sannheten om du ikke ønsker og si det når du kommer det hill enhver venninne forstå!

Skrevet

Da hadde jeg ikke gått. Enkelt og greit.

 

Anonymous poster hash: 4494e...e57

Skrevet

Ville forsøkt å låne fra noen, evt låne fra sparekonto til barna?

 

Anonymous poster hash: 28e9a...f96

At man låner fra sparekontoen til BARNA vitner om dårlig karakter! Det er fader meg veldig fy fy å gjøre det!

 

Anonymous poster hash: b055d...102

Skrevet

At man låner fra sparekontoen til BARNA vitner om dårlig karakter! Det er fader meg veldig fy fy å gjøre det!

 

Anonymous poster hash: b055d...102

Ikke om man VET at man betaler tilbake dagen etter.

 

Anonymous poster hash: bb049...246

Skrevet

Enten sier du det som det er, eller så finner du på noe som ikke koster penger. (har du ingredienser til å bake noe godt? Er du flink til ett eller annet du kan lage med hendene? Lage et dikt e.l. og sette det pent opp?)



Anonymous poster hash: 50d97...e30
Skrevet

Hvilken type selskap er det? Må man alltid ha med gave? Hva hadde du tenkt å gi?

 

Anonymous poster hash: cf2be...e1b

Skrevet

Hadde du vært min venn ville jeg blitt glad bare du kom. Gaver er ikke det viktigste. Venner og selskap i godt lag er viktigere :)

 



Anonymous poster hash: d0a14...5a2
Skrevet

Hadde bare sagt at gaven kommer i morgen! Hadde ikke løyet om hvorfor

Skrevet

Jeg er enig med noen andre her. Gaven er virkelig inne viktig, hvis du var invitert til meg er det fordi jeg vil ha DEG i bursdagen min. Fryktelig trust at gaven skal stoppe det.

Skrevet

At man låner fra sparekontoen til BARNA vitner om dårlig karakter! Det er fader meg veldig fy fy å gjøre det!

 

Anonymous poster hash: b055d...102

 

Hvorfor det, hvis man putter pengene tilbake dagen etter? Merker barna at pengene har vært borte i 1 dag?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...