Gå til innhold

Min datter på 2 år er syk "hele tiden"


Anbefalte innlegg

Skrevet

Går omtrent en mnd mellom hver gang! Spesielt etter BHG start i fjor. Virus hele tiden :-/ Flere enn oss? Alt som er mulig å få får hun! Hvorfor har noen barn så dårlig immunforsvar? Nå har hun 40 i feber..:(

 

Anonymous poster hash: e722a...c21

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vår gutt også, han blir snart tre, vært sånn hele livet, men har astma så får raskt luftveisinfeksjoner..hvis det er noen trøst så var storesøster slik også, men nå som fire åring er hun "aldri" syk. God bedring :)

 

Anonymous poster hash: 5477e...a1e

Skrevet

Går omtrent en mnd mellom hver gang! Spesielt etter BHG start i fjor. Virus hele tiden :-/ Flere enn oss? Alt som er mulig å få får hun! Hvorfor har noen barn så dårlig immunforsvar? Nå har hun 40 i feber..:(

 

Anonymous poster hash: e722a...c21

 

Jada. Vår var syk hver 14. dag fra han var to måneder til han var 3 år. Han had astma, så vi har heldigvis utvidet rett til sykt barn dager. Nå er han snart fire og har fortsatt 40 i feber ca en gang i måneden. Man er genetisk disponert ifht immunforsvar, men barn skal ha mange infeksjoner nettopp for å bygge opp immunforsvaret. Noen barn kan ha astma og være mye syke pga det, eller ha trange øreganger mm og bli disponert for ørebetennelse og forkjølelse pga det. Stor bhg gir flere basiller. Noen bhg er flinkere enn andre mtp hygiene, noen foreldre er ivrige på å sende syke barn i bhg.

 

Der er uansett frustrerende både fordi det er synd i de små og fordi det sliter på de voksne..

 

 

Anonymous poster hash: 888ed...bf7

Skrevet

helt normalt

Skrevet

Junior som snart blir 3 år er hele tiden syk. Hjemme med feber 1-3 dager hver uke. Vært slik siden han var 9 mnd. Legen sier han bare får virus og vil vokse det av seg. Han har astma, men nå siste mnd så har han vært i veldig fin form i forhold til det han pleier. Så vi håper og tror at han vokser det av seg denne våre. :)

 

Søstra på straks 5 år er av den som aldri er syk, men hvis hun først blir syk så blir hun veldig syk.. Vet ikke hva som er best jeg..!!



Anonymous poster hash: 2c937...7a8

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...