Gå til innhold

Vet ikke om jeg klarer å ha flere dyr...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det er så innmari vondt når de blir borte :(

Måtte si farvel til verdens snilleste pus i dag. Så tålmodig, kosete og snill med barna.

Tenker også på at vi sikkert ikke vil få en som er like god som den vi hadde.

Akkurat nå vil jeg ikke ha flere dyr. Men, jeg vet at om en stund så kommer savnet. Men, akkurat nå er det så trist og savnet er stort :(

 

Anonymous poster hash: 06665...f08

Videoannonse
Annonse
Skrevet

En stor klem til deg og dine!

Skjønner godt hva du mener. Vi sitter midt i det samme her. I dag måtte vi ta vår 9 år gamle dachs... Ufattelig trist.... Vi har tittet gjennom bilder, snakket sammen og grått sammen... Ett familiemedlem er borte. Det tar tid å bearbeide. La det ta den tiden det tar. Det finnes ingen fasit.

Nå har vi flere dyr. Så vi skal ikke ha en hund til nå. Men helt uten... tja, tanken har streifet meg (om når den tid kommer)... men jeg kjennes meg såpass, når ting roer seg, tomheten for gnage en stund, ja, da dukker det nok opp ett nytt lite vesen vi kommer til å elske like høyt.

 

Anonymous poster hash: 24752...060

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...