Gå til innhold

Hvilken vinterdress liker dere best?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Skal kjøpe neste års dress, men er i tvil om hvilke type jeg skal gå for.

 

Har god erfaring med Reima, men det er det vist mange som har siden de er helt utsolgt i str 110.

 

Noen som kjenner til f.eks Lego, Didrikson osv?

 

 

Anonymous poster hash: a436d...dfe

Videoannonse
Annonse
Skrevet

isbjörn. Ingen over, ingen ved siden.

Skrevet

Skal kjøpe neste års dress, men er i tvil om hvilke type jeg skal gå for.

 

Har god erfaring med Reima, men det er det vist mange som har siden de er helt utsolgt i str 110.

 

Noen som kjenner til f.eks Lego, Didrikson osv?

 

 

Anonymous poster hash: a436d...dfe

Jeg er fornøyd med didrikson. Ikke av de varmeste, men slitesterk.

 

 

 

Anonymous poster hash: e633b...9cd

Skrevet

Molo!

 

Anonymous poster hash: a8b5d...2c1

Skrevet

Veldig fornøyd med Isbjörn.

Skrevet

Isbjörn of Sweden

Overlegen seier! 👍👍

 

Varm, vanntett og slitesterk, god passform og bevegelighet.

Arvet en for noen år siden, som nr.3! Fortsatt var den overlegent mye bedre enn alt annet vi har hatt! Kommer aldri til å kjøpe noe annet. Men vi er myyyye ute da. Det er en dyr dress... Men såååå verdt det. For både liten og stor. Varme, tørre, fornøyde barn er viktigste kriterie for vår livsstil. 👍👍

 

Anonymous poster hash: 7f3e5...b4d

Skrevet

Jeg liker Molo best til det tynne, lange barnet mitt. Til den litt mer stuttjukke broren er jeg veldig fornøyd med Mikk-Line.

 

 



Anonymous poster hash: 5deb1...fe4
Skrevet

Didriksons er så fantastisk kvalitet.

Ingen av mine jakker fra Bergans, Helly Hansen og Fjellreven har vært i nærheten av så slitesterke og gode som Didriksons-dressene til barna mine.

 

Anonymous poster hash: 3154d...a1b

Skrevet

Troll thinsulate

 

Anonymous poster hash: a4d04...1c6

Skrevet

Didriksons og reima her

Skrevet

Isbjørn og Molo har vært veldig bra. Ticket og PoP tapte seg veldig i løpet av vinteren. I den alderen har jeg ikke hatt Reima pga slitestyrke.

Skrevet

Fornøyd med de fleste, jeg.

Didrikson og molo til eldste, kjempebra!

Kapp Ahl til mellomste, bra den og. Varm og god.

Ellos til babyen, helt super!

 

Anonymous poster hash: 34841...c63

Skrevet

Isbjörn øverst. Dernest tror jeg kanskje Lego faktisk. Jeg syns den er undervurdert. Den er skikkelig slitesterk og bra. 

Skrevet

Polarn og pyret har vært et førstevalg i mange år. Nå har vi valgt Didrikson. Veldig greit at de kan forlenges og dermed holde lengre.



Anonymous poster hash: 455f1...a8d
Skrevet

Isbjørn, Reima. Jeg har en på fem og en på sju, Isbjørndressen yngste bruker er nå på tredje barn (hvorav minst to har brukt den veldig hardt), og den er fremdeles fin og i god stand. Liker også Reima, de er litt mindre slitesterke, men er myke og lette å bevege seg i, særlig for de minste.

 

Liker minst: Troll - har kjøpt endel av dem (på salg), men ikke vært fornøyd. De med avtakbart fôr er upraktiske om vinteren og er i praksis bare en vår/høst-dress. Har også en med ikke avtakbart fôr, og den er utrolig tung, bomsete passform, og bruker lang tid på å tørke.

 

Generelt synes jeg dress er fint i barnehagealder, og da har det lønt seg å gå litt opp fra de aller billigste merkene, for kvaliteten er MYE bedre. Nå som de er litt større har jeg supplert med litt billigere bukser kjøpt på salg (Stormberg etc), til rundt 200kr stykket til bruk hjemme/ha på skolen (har mye mindre oversikt over klærne på skolen enn på barnehagen), og det har fungert fint.  



Anonymous poster hash: 3090a...ebc
Skrevet

Reima,Didrikson og Stormberg uten tvil :)

Skrevet

Reima for 5. år på rad. Har tre barn. Alle kan arves av småsøsken n

 

Anonymous poster hash: ffdd5...742

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...