Gå til innhold

Hvis du var singel og barnløs, hva hadde du gjort i dag?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg hadde stått opp i åttetiden. Løpt en lang tur med hunden og en venninne.

Lang dusj med hårkur, ansiktsskrubb og annen kroppspleie. Spist frokost i badekåpe og sett tv og slappet av.

I ett tiden hadde jeg møtt venninner på lunsj og kanskje shoppet.

Handlet god middag og sett film mens middag og litt lørdagsgodt spises foran tv-en.

Jeg elsker familien min og er HELDIG med mannen (sammenlignet med mange her inne) men noen dager savner jeg å være egoist.

Lørdager var en så deilig dag å være for meg selv på.

I morgen er en annen sak, søndager er fantastiske familiedager og kjærestekveld med film når ungene er lagt.

 

Anonymous poster hash: 74b47...7cc

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Sikkert vært fyllesjuk og spist pizza i joggis... Mest sannsynlig...

 

Anonymous poster hash: 4f243...662

Skrevet

Da hadde jeg nok vært fyllastk! Var ute en liten tur med venninner i gang r, men ingen av oss kunne drikke (gravid, prøver, baby). Så hvis vi alle var barnløse hadde vi nok tatt oss en skikkelig fest! Og så hadde jeg tatt søndagskosen med gubben i dag.

 

Men de dagene er nok over for en stund i alle fall. I dag var det opp halv syv 😔

 

Anonymous poster hash: 92cdd...e84

Skrevet

Sikkert vært fyllesjuk og spist pizza i joggis... Mest sannsynlig...

 

Anonymous poster hash: 4f243...662

Humre, det er også et alternativ. 🙊

 

Anonymous poster hash: 74b47...7cc

Skrevet

Jeg er singel og barnløs...........og sitter og ser på Kardashians og kjeder meg.....



Anonymous poster hash: 9ccf2...879
Skrevet

Jeg er singel og barnløs...........og sitter og ser på Kardashians og kjeder meg.....



Anonymous poster hash: 9ccf2...879
Skrevet

 

Jeg er singel og barnløs...........og sitter og ser på Kardashians og kjeder meg.....

 

Anonymous poster hash: 9ccf2...879

Høres ut som mammapermen min 😁✌️

 

Anonymous poster hash: 4f243...662

Skrevet

Singel og barnløs: Sovet hele dagen.

Har mann og barn: Sov faktisk ca. halve dagen!

 

Anonymous poster hash: 55899...b42

Skrevet

Sovet leeeeeenge og spist brunsj på Fridays. Har lyst på mozarellastix. ☺️

 

Anonymous poster hash: eb5ee...080

Skrevet

Trent, tatt lang dusj, pleiet meg selv, krøllet håret, shoppet litt bare til meg selv. Nå er jeg alene med tre små mens mannen fisker. Har satt bolledeig til heving nå så skal vi kose oss.

 

Anonymous poster hash: d69d1...b10

Skrevet

Forhåpentligvis jobbet frivillig for Leger uten grenser eller en annen hjelpeorganisasjon, eller vært opptatt med studier.

 

Anonymous poster hash: aba1b...aba

Skrevet

Hadet jeg vært singel og barnløs i en alder av 32 hadde jeg forhåpentligvis hatt fast jobb.

Så jeg hadde nok enten hatt jobbhelg, vært fyllesyk/ i oppladningsfasen før fest eller sittet på nett og googlet storken, mens jeg kjente på det at nå begynner tia og gå fra meg hvis jeg vil ha barn. Var 25 når jeg sluttet og være singel da gikk helgene stortsett til jobbing. Hadde jeg fortsatt vært singel og barnløs når jeg sluttet å studere hadde jeg bare flyttet til hvor enn jeg kunne få fast jobb og så vært der til muligheter åpnet seg der jeg ønsket å bo. Er forøvrig ikke i tvil om at som singel og barnløs på denne aldern ville jeg ha bestemt meg for åfå barn alene og nok vært i gang med prossesen og det ville nok krevd mye av mitt fokus.

 

Anonymous poster hash: a1d85...8d3

Skrevet (endret)

Hadde nok sittet oppe i gokk ( hjemplassen min) og kjedet meg mens jeg hadde sett fulene fly forbi!

Så takk til min mann som tok meg med til byen og gav meg 2 søte jenter som fyller mine dager☺

Endret av Mamma_til_2
Skrevet

Hadde vært fyllesyk og sikkert lett etter skyss hjem fra ett og ons. Evt vært på vei hjem fra nach.

Skrevet

Tja. Jeg hadde sikkert surfet på pcen, sett på naturdokumentarer eller søpletv og luftet hunden. Ikke ulikt det jeg gjør i dag :)



Anonymous poster hash: ac70c...ce9
Skrevet

Dratt til Stavanger å vært med en jeg er på flørteren med :)

Kjekt å se om det kan bli noe mer..

Han liker meg godt å jeg liker han veldig godt også.

Men han bor 5 timer unna da..

Han innviterte meg til å komme på besøk i helgen men jeg har ikke barnefri.

 

Anonymous poster hash: b707b...61f

Skrevet

Siden det er lønn neste uke,og jeg ikke har så mye igjen av den forrige, så har nok dagen bestått av å se film/serie på tv, litt husarbeid og litt scrapbooking/ album laging.

 

Anonymous poster hash: 6ed43...19f

Skrevet

Det samme som jeg faktisk har gjort frem til nå; sovet lenge, dusjet lenge, laget helgefrokost, slappet av og spist snop. Barna er store, 5 og 7år, så nå er de ute med vennene sine :)



Anonymous poster hash: 88b29...9e7
Skrevet

Da hadde jeg jobbet 100% som operasjonssykepleier, reist mer enn det jeg gjør i dag og kanskje jobbet 1 år utenlands.

*Sukk*

Skrevet

Sovet, spist junk food, sett den nyeste sesongen av Kardashians som jeg har gått glipp av, lest bok på senga. Så hadde jeg nok surfet rundt på nett og planlagt ferie alene. Istedet sitter jeg fortsatt i morgenkåpe, håret står til alle kanter, ikke rukket å.spise middag enda og leilgheten ser ikke ut. Burde ha dusjet og ryddet, men orker ingen av delene. Nok med å puste akkurat nå 😂

Skrevet

Jeg hadde nok brukt dagen i dag på eksamensforberedelser selv om jeg hadde vært barnløs og singel 😆

 

Men en lørdag utenom eksamenstid, så hadde jeg enten vært fyllesyk etter fredagen eller forberedt på meg en tur ut. Jeg var et "bytryne" i sin tid.

 

Anonymous poster hash: 8f445...098

Skrevet

Hadde sikkert vært fyllesyk en god stund, før jentelunsj ute,

Vors og på'n igjen med fest og fanteri..

Skrevet

Vært i et eller annet tempel i Tibet :P

Skrevet

Sovet til langt på dag, brukt hinsides lang tid på badet for å få lagt sminken, deretter spist litt middag før jeg stakk på byen. Siden jeg er gammel bartender av yrke, så ville eneste forskjellen vært om jeg skulle drikke vann eller vin 😂

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...