Anonym bruker Skrevet 28. februar 2016 #1 Skrevet 28. februar 2016 Jeg synes påpeking av skrivefeil dreper mange diskusjoner her. Nå er det en bruker som ødelegger mange seriøse tråder med å informere om rettskriving. Hadde det vært en idé at moderatorer sletta innlegg som er helt irrelevante for tema? Anonymous poster hash: 3c33c...2fa
sug lut Skrevet 28. februar 2016 #2 Skrevet 28. februar 2016 Hva med å slette alle innlegg, så slapp man alt slikt forstyrrende og kunne hengi seg til å være seriøs helt for seg selv?
Anonym bruker Skrevet 28. februar 2016 #3 Skrevet 28. februar 2016 Jeg synes det er greit om det sies fra på en saklig måte i en bisetning eller som et ps, hvor man hovedsaklig svarer på temaet i tråden. Men slik hetsing som noen (idioter) driver med, de innleggene kan gjerne slettes. Anonymous poster hash: ca9fe...e1d
Gjest Antarctica Skrevet 28. februar 2016 #4 Skrevet 28. februar 2016 Slette innlegg som inneholder skrivefeil, kanskje 😉
Surogvanskelig Skrevet 28. februar 2016 #5 Skrevet 28. februar 2016 Slette tråder som inneholder dumskap?
sug lut Skrevet 28. februar 2016 #6 Skrevet 28. februar 2016 Slette innlegg som inneholder skrivefeil, kanskje Da er man vel omtrent der jeg foreslo.
Anonym bruker Skrevet 28. februar 2016 #7 Skrevet 28. februar 2016 Slette innlegg som påpeker skrivefeil slik at de som ønsker å skrive feil kan utfolde seg fritt? Nei takk, da forlater jeg forumet. Hvis jeg ønsker å lese "ahvertil", "intrisang" eller "statestikk", så kan jeg kikke på nyhetsoppdateringen på Facebook. Anonymous poster hash: 8278f...6db
Anonym bruker Skrevet 28. februar 2016 #8 Skrevet 28. februar 2016 Jeg synes det er greit om det sies fra på en saklig måte i en bisetning eller som et ps, hvor man hovedsaklig svarer på temaet i tråden. Men slik hetsing som noen (idioter) driver med, de innleggene kan gjerne slettes. Anonymous poster hash: ca9fe...e1d Enig i denne. Et kroneksempel finnes i tråden om mannen som ikke kom hjem. Noen siterer et innlegg og skriver "HVIS mannen har..... Vist er verbet "å vise"." Så lite interessant. Mange forum sletter slikt, det synes jeg dib også burde gjøre. Anonymous poster hash: 3c33c...2fa
Gjest Antarctica Skrevet 28. februar 2016 #9 Skrevet 28. februar 2016 Jeg synes det er greit om det sies fra på en saklig måte i en bisetning eller som et ps, hvor man hovedsaklig svarer på temaet i tråden. Men slik hetsing som noen (idioter) driver med, de innleggene kan gjerne slettes. Anonymous poster hash: ca9fe...e1d Enig i denne. Et kroneksempel finnes i tråden om mannen som ikke kom hjem. Noen siterer et innlegg og skriver "HVIS mannen har..... Vist er verbet "å vise"." Så lite interessant. Mange forum sletter slikt, det synes jeg dib også burde gjøre. Anonymous poster hash: 3c33c...2fa Hvis du rapporterer det som avsporing, kan de slette det.
Surogvanskelig Skrevet 28. februar 2016 #10 Skrevet 28. februar 2016 Slette innlegg som inneholder skrivefeil, kanskjeDa er man vel omtrent der jeg foreslo. Omtrent, men noen klarer faktisk det kunstykket det er å skrive helt idiotiske innlegg uten en eneste gramatidk feil.
sug lut Skrevet 28. februar 2016 #11 Skrevet 28. februar 2016 Slette innlegg som inneholder skrivefeil, kanskjeDa er man vel omtrent der jeg foreslo. Omtrent, men noen klarer faktisk det kunstykket det er å skrive helt idiotiske innlegg uten en eneste gramatidk feil. Bare vent til jeg blir moderator, da skal det slettes etter "for dumt"-prinsippet.
Surogvanskelig Skrevet 28. februar 2016 #12 Skrevet 28. februar 2016 Slette innlegg som inneholder skrivefeil, kanskjeDa er man vel omtrent der jeg foreslo.Omtrent, men noen klarer faktisk det kunstykket det er å skrive helt idiotiske innlegg uten en eneste gramatidk feil. Bare vent til jeg blir moderator, da skal det slettes etter "for dumt"-prinsippet. Har du planer om å legge ned forumet? Dette minner om et kupp!!
sug lut Skrevet 28. februar 2016 #13 Skrevet 28. februar 2016 Slette innlegg som inneholder skrivefeil, kanskjeDa er man vel omtrent der jeg foreslo.Omtrent, men noen klarer faktisk det kunstykket det er å skrive helt idiotiske innlegg uten en eneste gramatidk feil.Bare vent til jeg blir moderator, da skal det slettes etter "for dumt"-prinsippet. Har du planer om å legge ned forumet? Dette minner om et kupp!! Hoder skal rulle og tullinger dingle.
Gjest Antarctica Skrevet 28. februar 2016 #14 Skrevet 28. februar 2016 Det blir massakre, kan jeg regne ut.
BareMas Skrevet 28. februar 2016 #15 Skrevet 28. februar 2016 Slette innlegg som inneholder skrivefeil, kanskjeDa er man vel omtrent der jeg foreslo.Omtrent, men noen klarer faktisk det kunstykket det er å skrive helt idiotiske innlegg uten en eneste gramatidk feil. Bare vent til jeg blir moderator, da skal det slettes etter "for dumt"-prinsippet.Har du planer om å legge ned forumet? Dette minner om et kupp!! Aldri feil med et lite kupp i ny og ne.
Anonym bruker Skrevet 28. februar 2016 #16 Skrevet 28. februar 2016 Klaging på skrivefeil bør jo slettes uansett, siden det er avsporing av tråden. Men det er en avsporing som det desverre ikke tas tak i, og derfor får det lov til å ødelegge hele tråder Anonymous poster hash: b2ac7...c45
Anonym bruker Skrevet 29. februar 2016 #17 Skrevet 29. februar 2016 Hvis de som har alle disse skrivefeilene hadde tatt til seg noen av de tipsene de får, ville mengden skrivefeil avta drastisk, noe som igjen ville ha tilsvarende effekt på "behovet" for å påpeke alt fra feil i grunnleggende rettskriving til pirking for manglende punktum. Anonymous poster hash: 6367d...3c5
Gustav Klitt Skrevet 29. februar 2016 #18 Skrevet 29. februar 2016 (endret) Slette innlegg som inneholder skrivefeil, kanskjeDa er man vel omtrent der jeg foreslo.Rappetert!!!! Withdrawn, leste feil 😂 (Våknet med sti på øyet, skylder på den.) Endret 29. februar 2016 av Gustav Klitt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå