Gå til innhold

Barnefordeling


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg og eks har gått fra hverandre. Har 2 barn. Kan vi skrive et av barna på hver, 100%? (Men ha dem 50% hver i en privat avtale)Jeg studerer og tenker at det kanskje er litt bedre økonomisk hvis jeg har et barn 100% kontra 50% og pr nå ikke får noe stønader noen plass?

 

Anonymous poster hash: d9c1a...a08

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei.



Anonymous poster hash: 3184f...428
Skrevet

Hvorfor ikke? Hi

 

Anonymous poster hash: d9c1a...a08

Skrevet

Hvorfor ikke? Hi

 

Anonymous poster hash: d9c1a...a08

Fordi det er svindling og ulovlig.

 

Anonymous poster hash: 3184f...428

Skrevet

enten 50/50 eller så får faren ha hovedomsorgen, svidling er ikke bra

Skrevet

Hvem blir svindlet av en slik ordning? Hvis de har ett barn hver 100% får vel ingen av dem noen støtte fra offentlige etater?

 

Anonymous poster hash: d6cf1...e09

Skrevet

En kompis har gjort det med eksen.

De ble enige om det på fvk. Barna velger selv hvor de vil være når (de er nesten naboer) ikke noe svindel i det.

 

Anonymous poster hash: b5b37...083

Skrevet

Man kan selvfølgelig ha et barn på hver adresse men man får ikke noe støtte av det. Har dere barna 50-50 så er det ingen bidrag dere imellom. Du kan heller ikke si at du har aleneansvar for barnet som står i ditt navn for å svindle deg til penger. Men selvfølgelig kan dere ha et barn på dere hver i folkeregisteret.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...