Gå til innhold

Nesten ikke melk igjen i brystene.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en frustrert baby som slipper nesten med en gang og blir sint. Har lest på ammehjelpens side at alle klarer å få nok melk. Har pumpet og håndmelket til ingen nytte nå. 10 uker gammel baby. Hva kan jeg gjøre?

 

Anonymous poster hash: abcd3...91d

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du her helt sikkert nok melk, men om du har gitt baby flaske så blir baby sint på puppen fordi h*n må suge hardere. Fortsett å prøv litt til!

 

Anonymous poster hash: f209a...547

Skrevet

Jeg har gitt opp nå så har ingen råd. Er i samme situasjon. Babyen begynte å sove hele natta 12-13 timer. Ble mindre og mindre melk, så mistet han interessen helt. Jeg pumpet ut det jeg klarte i løpet av en dag. Å legge til babyen gikk ikke. Han vrei seg unna og skreik, så da gikk jeg over til mme fordi jeg ikke orket det stresset lenger.

Men min sønn er snart 4 mnd og får grøt på kvelden i tillegg til frukt eller grønnsakspure på dagen nå.

Skrevet

Ikke tro alt du leser på ammehjelpen, ikke alle kan amme!

Har ikke så mange råd til hvordan få det til, jeg fikk det ikke til.

Men om du ikke får det til, så er det greit! Er bedre for baby med MME og en fungerende mor, enn en mor som er utkjørt av alle forsøk på amming.

 

Anonymous poster hash: 342c5...91c

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...