Gå til innhold

Sex og gravid


Anbefalte innlegg

Skrevet

Andre som synes det er ubehagelig? Er bare 12 uker og magen kjennes litt øm og jeg liker ikke at han presser mot magen. Alt kjennes bare feil!! Er det bare meg?

 

Anonymous poster hash: 981d0...3c1

Videoannonse
Annonse
Skrevet

i starten kan man være ganske øm nedentil, dette pga slimhinnene. jeg for min del får UVI etter hver gang vi har sex omtrent haha. kan ikke ligge md rompa bar lenger :P

 

det at han presser mot magen er nok bare i hodet ditt, frøet er ikke mer enn 3cm kanskje. og godt gjemt i livmora. skal godt gjøres å skade det :P



Anonymous poster hash: a4bd1...ffb
Skrevet

Magen min var (og er) også kjempeøm, til og med vondt når legen skal ta sf-mål, og hvis buksen er i nærheten av å stramme. Vi har ikke noe voldsomt mage-mot-mage-kontakt når vi har samleie da, men sliter også med støtsmerter. Virker som om hele livmoren er øm, fra hals til topp.

 

Anonymous poster hash: c2c79...8bb

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...