Gå til innhold

Hvilke farger har dere som har grå seng i resten av rommet??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Sølv/bronse/gull?

 

Hvilken farge har gardiner? 

 

Teppe? 

 

Jeg har vært så dum å ende opp med masse grått på soverommet. Er smådeppa fra før, og merker at det ikke hjelper i det hele tatt. 

 

Vil egentlig ha en positiv farge inn der og har kommet frem til at korall eller turkis er positive fine farger. Vil ikke ha lilla, rød er ikke bra og ikke grønn. 

 

Andre forslag? Eller hvilken ville du valgt? 

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vegger er grå/lilla. Lys lilla roll-up gardiner. Lyse grå gardiner på sidene.

Hvit kappelaken over rammemadrassen.

Hvit nattbord.

 

 

Anonymous poster hash: c4b7c...990

Skrevet

Du har vel ikke grå seng i resten av rommet ;)

 

Jeg synes lilla og grått er fint sammen, men ser at du ikke vil ha lilla. Tror sånne fargeeksperter mener at lilla, grønn og blå er "riktige" farger for å skape ro på soverommet. Ville nok ikke hatt en helt knall turkis farge på hele soverommet, men en dempet versjon vil nok fungere.

Skrevet

To vegger med gamle umalte digre tømmervegger, to vegger med lys blågrønn malt panel. Hvite gardiner. Lite interiør utenom senga. Blir glad når jeg våkner i det rommet:-)

 

Anonymous poster hash: 492fc...111

Skrevet

Vi har rammemadrass så den er uten farge. Storblomstret tapet i en dus rosatone. Orange skapdører. Og røde nattbord. Stil og eleganse ? Nei det kan det ikke kalles. 

Skrevet

Gustaviansk blå på veggene. Hvitt i karmer og på lister. Hvit dør. Hvite nattbord med sølvdetaljer. Lampe med glass og sølv, grå skjerm. Grå gardiner og hvit gardinstang.

 

Anonymous poster hash: 7c69f...611

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...