Gå til innhold

Håndvask


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vasker dere hendene etter toalettbesøk?For meg er det en selvfølge,men har opplevd andre som mener at det er unødvendig.Synes rett og slett det er kvalmt å la være.Tenk å få servert mat hos sånne...Æsj!!!

 

Anonymous poster hash: 88cad...0c0

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, selvfølgelig! Uhygienisk og uappetittlig å la være. Æsj.

 

Anonymous poster hash: 96425...42a

Skrevet

Så klart. Før jeg lager mat/spiser, før og etter jeg skifter bleie på ungen, etter jeg har vært ute og etter jeg har vært på do.

 

Anonymous poster hash: 62fc4...44f

Skrevet

Jeg så i den andre tråden om barn og håndvask,at det var ei som skrev at i den familien vasket de KUN hendene morgen og kveld...lurte på om flere gjør det sånn?

 

Anonymous poster hash: 88cad...0c0

Skrevet

Selvfølgelig!

 

Synes folk som slurver med håndvask er direkte frastøtende.

 

 

 

Anonymous poster hash: bfb50...a72

Gjest Antarctica
Skrevet

Huff. Jeg vasker hender og pisker ungene til å gjøre det også, før alle måltider og etter toalettbesøk er jo minimum! I tillegg når man har vært ute og lekt, og for min egen del når jeg har tatt i dørhåndtak og gelendere på kjøpesenteret, når jeg har vasket gulv, fylt vaskemaskinen med skittentøy, klappet dyr og i mange andre situasjone.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...