Gå til innhold

Noen vernepleier her? ;-)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor jobber du? Altså, skole, BHG, bolig, sykehjem? Hva er åralønna di? Dersom man vil ha en av praksisperiodene sine i skole eller barnehage, må det da være vanskeligstilte barn der slik at man får "bedre utbytte" av praksis? Jeg starter studier snart og er litt spent :-)

 

Anonymous poster hash: b813c...cf8

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg er vernepleier med bl.a videreutdanning i psykisk helsearbeid. Jeg jobber i kommunal psykiatritjenesten. Er dagarbeider og årslønna er 485000 har full ansinitet.

 

Anonymous poster hash: d0817...31e

Skrevet

Jeg er Vpl med diverse videreutdanninger. Er lærer på vgs - har ca 490000 i årslønn / 12 års ansiennitet.

 

Anonymous poster hash: f3e7a...a44

Skrevet

Jobber i bolig, turnus med dag- og kveldsvakter. Har 60 stp videreutdanning, lønnes som spesialist med 8 års ansiennitet, 415 000 i året. I tillegg kommer kvelds- og helgetillegg.

 

Anonymous poster hash: 392d1...ca5

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...