Gå til innhold

Ustabil vekt i graviditeten


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg veide 64 kg, så ble jeg gravid. Jeg har vært mye kvalm og svimmel når jeg ikke spiser, så jeg må spise ofte. For 3 dager siden så jeg at jeg veide 68(!) kg, og bestemte meg for å begrense meg. Nå veier jeg 66 kg. Det kan da ikke være mulig å gå ned 2 kg på  3 dager uten å sulte meg, har spist som vanlig, bare lettere ting som mellommåltid. Hva skjer?



Anonymous poster hash: 88cc8...d0a
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg er forresten 8 uker på vei, HI



Anonymous poster hash: 88cc8...d0a
Skrevet

Jeg er 168 cm høy, om det har noe å si. Gjør meg ingenting at jeg har gått ned litt kg altså, men syns bare det var litt rart at jeg plutselig økte så mye i vekt på så få uker, for å så gå veldig kjapt ned igjen.. Noen som vet om det er usunt?



Anonymous poster hash: 88cc8...d0a
Skrevet

Du har sikkert hatt litt vannansamlinger i kroppen i begynnelsen, som nå har gått ned?

 

Anonymous poster hash: 364fe...722

Skrevet

Det er sikkert vann ja. Jeg tror uansett ikke to kilo er noe å tenke på, men følg ned om du plutselig går opp eller ned mye på kort tid.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...