mpb♥ Skrevet 23. oktober 2015 #1 Skrevet 23. oktober 2015 Jeg har fått frityrolje på trefjøla mi.. Noen som vet hvordan jeg kan få det bort igjen? Eller er den bare å kaste?
It's all about me Skrevet 23. oktober 2015 #2 Skrevet 23. oktober 2015 Hvis det ikke blir fint med Zalo pusser du den heller ned litt og oljer den med en nøytral olje.
MarianeA Skrevet 15. november 2015 #3 Skrevet 15. november 2015 Jeg har fått frityrolje på trefjøla mi.. Noen som vet hvordan jeg kan få det bort igjen? Eller er den bare å kaste? Hvorfor skulle du kaste den? Er vel bare å skylle og vaske? Om det blir en flekk så gjør det jo ingenting for bruken.
mpb♥ Skrevet 15. november 2015 Forfatter #4 Skrevet 15. november 2015 Har både vasket og skyllet den x antall ganger.. Men alt blir fullt av frityrolje, vil ikke at brødskivene mine smake det..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå