Gå til innhold

Forslag til aktiviteter barnebursdag


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ja, jeg skal holde Halloween bursdag for sønnen min som blir 5 år. Har dere noen forslag til aktiviteter? Det blir 23 barn

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ai!! 23 5-åringer😱😱😱

 

Kan dere være ute?

Sisten, skattejakt, boksen går, brobrobrille, hinderløype, flasketuten peke på, pinthedonkey, musikkstatue, pakkeleken,stolleken, hermegåsa...

 

Legg en plan for festen type ankomst, frilek, organisert lek, mat kl, kake, åpne gavene, organisert lek, frilek til de blir hentet. Prøv å få med alle og prøv å ha mange nok voksene til å hjelpe deg slik at du er sjefen gjennom hele bursdagen.

 

Anonymous poster hash: a683b...667

Skrevet

Vi leier barnehagelokalet og hadde forsåvidt alle barna i fjor også, det gikk så fint, de er så snille :D ja spørs jo på været, men lokalet er jo ganske stort så :)

Skrevet

23 5åringer?! 😱🙈🙉🙊 har du hatt barnebursdag før?

Om ikke synes jeg du er tøff! 👍🏻 steintøff faktisk!

 

Av aktiviteter:

Inne:

- gjetteleken

- tampen brenner

- fiske etter godtepose

- pakkeleken med flasketuten peker på

- danseleken (den som ikke stopper i tide når musikken stopper er ute)

 

Tips med mat/drikke: minst mulige valg, 1 (Max 2) typer brus eller annen drikke, en type middag (enkleste er ofte det beste) og en enkel kake.

 

Uteaktiviteter

- potetløp

- tautrekking (voksne mot alle barna)

- tegne med kritt i oppkjørselen (om du har en)

- danseleken ute

 

Husk fløyte om du er ute for å få oppmerksomhet, vær veldig tydelig så går nok dette veldig bra.

 

Men lykke til, jeg hadde aldri klart 23 5-åringer i 2 timer i selskap, aldri.

 

Bøye meg i hatten!

 

Anonymous poster hash: 8c21b...be8

Skrevet

Takk for forslag :) Hehe, ja det blir 23 barn i alderen 3-5 år. Altså hele avdelingen. Ja hadde samme bursdagen i fjor med alle barna, å det gikk over all forventning :D men tenker å ha 3 timers bursdag igjen, i og med 2 timer går så fort :o

Skrevet

Takk for forslag :) Hehe, ja det blir 23 barn i alderen 3-5 år. Altså hele avdelingen. Ja hadde samme bursdagen i fjor med alle barna, å det gikk over all forventning :D men tenker å ha 3 timers bursdag igjen, i og med 2 timer går så fort :o

3 timer?! 😱😱😱 3-5 år?! Oh my god! Du er klin gæærn!

Jaja, løkke tell! Kom på en annen ting her og, bruke duk som det kan tegnes på. Og legge fargeblyanter på bordet. Da er de opptatt innimellom maten.

 

Kjenner svetten pipler og åndenøden kommer sigende bare ved tanken av 3 timer (!!!!) med så mange og små barn i den alderen.. Men lurt å ha det i bhg. Du jobber kanskje også der selv?

 

 

 

Anonymous poster hash: 8c21b...be8

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...