Gå til innhold

Testet positivt 10 dpo forrige gang jeg var gravid...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vil det si at jeg lager HcG raskt når jeg blir gravid neste gang? Testet 10 dpo i dag og den var negativ... så klarer liksom ikke bevare håpet at det kan være en sjanse for at jeg likevel kan være gravid denne pp.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vil det si at jeg lager HcG raskt når jeg blir gravid neste gang? Testet 10 dpo i dag og den var negativ... så klarer liksom ikke bevare håpet at det kan være en sjanse for at jeg likevel kan være gravid denne pp.

Du vet at dette er det er det ingen som kan svare på ja?

Men sjønner spørsmålene i hodet ditt. Vært der før, men er bare en ting å gjøre. Vente.

Uansett om noen sier ditt ig datt. Du aner ikke hvordan det er hos deg.

 

Tror også mange sier de er i x dpo uten å vite sikkert. Mange som tror de har el da og da, og skriver de er i dpo land. De vet ikke når el er, de tror.

Derfor blir slike svar helt uten mening og kan ikke brukes.

Lykke til.

 

Anonymous poster hash: fcff4...bbc

Skrevet

HCG kam variere veldig. Prøv igjen!

 

Anonymous poster hash: 0a476...a50

Skrevet

Ikke nødvendigvis. Jeg testa positivt 4 dager før ikm første gangen. Andre gangen ble ikke testen positiv før 1 uke etter ikm, likevel stemte ul termin med mens termin så var ikke sen El som var grunnen heller.

Lykke til

 

Anonymous poster hash: ebff1...5f5

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...