Anonym bruker Skrevet 10. september 2015 #1 Skrevet 10. september 2015 Hva har dere i stelleveska? Trenger tips som nybakt mor Anonymous poster hash: 4cf13...8f5
Soon to be mum Skrevet 10. september 2015 #2 Skrevet 10. september 2015 Bleier, våtservietter, bleieposer, stelleunderlag, klesskift i tilfelle lekkasje eller gulp/oppkast, mat/snacks/vannflaske/melkeflaske alt etter alder og hva barnet spiser, en leke eller to, liten tube (typ prøvetube) med zinksalve, solhatt/solkrem eller lue/votter etter årstid, nøkler og penger.
Bolleklar Skrevet 10. september 2015 #3 Skrevet 10. september 2015 Signerer innlegget over, og føyer til en gulpeklut eller liknende. Har selv et svøpeteppe som kan brukes som teppe/gulpeklut/ammesjal osv. Har også ekstra ammeinnlegg.
Soon to be mum Skrevet 10. september 2015 #4 Skrevet 10. september 2015 Signerer innlegget over, og føyer til en gulpeklut eller liknende. Har selv et svøpeteppe som kan brukes som teppe/gulpeklut/ammesjal osv. Har også ekstra ammeinnlegg. Ja, det er sant! Jeg hadde også ekstra ammeinnlegg. Og en pakke med en sånt engangs-regnponcho til meg selv (eller vogna) om jeg skulle bli overrasket av regn en dag jeg var ute. Gulpeklut hadde jeg aldri siden barnet mitt stort sett aldri gulpey, men det er selvsagt en vinner. Og smokk om barnet bruker slikt.
Anonym bruker Skrevet 10. september 2015 #5 Skrevet 10. september 2015 Med nr 1 startet jeg med velutstyrt stellebag. Endte opp med ei bleie i lommen, og et klesskift og våtservietter i bunnen/enden av bagen til vogna. Med nr 2 startet jeg med bleie i lommen, og er der fortsatt. 😊 Anonymous poster hash: bfc34...d00
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå